Warning: A non-numeric value encountered in /ssw_new/templates/as002091free/includes/includes.php on line 78
Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje Wielkopostne

     

                Żyć sercem ze Św. Franciszkiem Salezym to hasło Rekolekcji Wielkopostnych Salezjanów Współpracowników i Salezjanek Współpracownic Prowincji Warszawskiej.Rekolekcje odbyły się w dniach 10-12 marca 2023 roku w Kutnie Woźniakowie. Rekolekcje głosił ks. Andrzej Wujek SDB.

W rekolekcjach udział wzięli: ks. Henryk Bonkowski SDB, Salezjanie Współpracownicy i Aspiranci z Centrów Lokalnych z Czerwińska nad Wisłą, Katowic, Kielc, Kutna-Woźniakowa, Łodzi, Płocka, Różanegostoku, Sokołowa Podlaskiego, Suwałk, Warszawy i Żyrardowa. Łącznie ponad 60 osób.  Rekolekcje rozpoczęliśmy nabożeństwem Drogi Krzyżowej. Punktem kulminacyjnym każdego dnia była Eucharystia. Dzień rozpoczynaliśmy i kończyliśmy wspólną modlitwą. Był też czas na spowiedź i modlitwę indywidualną w kaplicy Domu Rekolekcyjnego. Nie zabrakło oczywiście słówka na dobranoc i czasu na rozmowy „niedokończone”.

Dziękujemy miejscowej Wspólnocie SSW za serdeczne przyjęcie, a ks. Andrzejowi Turbaczowi, Delegatowi Lokalnemu SSW, za posługę w konfesjonale.