Warning: A non-numeric value encountered in /ssw_new/templates/as002091free/includes/includes.php on line 78
Odeszła do Domu Ojca….

Odeszła do Domu Ojca….

         10 lipca 2022 roku odeszła do wieczności w wieku 86 lat Irena Pielat z Centrum Lokalnego SSW w Czerwińsku nad Wisłą. Pani Irena urodziła się 6 września 1936 w Warszawie. Prawie całe swoje życie zamieszkiwała na terenie w parafii Zwiastowania NMP w Czerwińsku. Była bardzo otwarta i dyspozycyjna we wszelkich inicjatywach, które pojawiały się przez dziesiątki lat w parafii i Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia.

Do Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników wstąpiła 27 stycznia 1985 roku, kiedy to razem z grupą kilkudziesięciu osób złożyła przyrzeczenia. Salezjańską współpracę z Bogiem realizowała na różnych polach aktywności. Należała do Parafialnego Koła Żywego Różańca i Koła Przyjaciół Radia Maryja. Bardzo gorliwie posługiwała w przyjmowaniu pielgrzymów zmierzających przez Czerwińsk na Jasna Górę.

Kochała Eucharystię i Matkę Boża Czerwińską. Miała swoje ulubione modlitwy i wiersze, którymi ubogacała innych. Jej subtelna pogoda ducha udzielała się wszystkim, z którymi rozmawiała.

Wierzymy, że po śmierci nasze życie zmienia się, ale się nie kończy, dlatego bardzo ufamy, że skromniutka fizycznie, ale wielka sercem salezjanka współpracownica z Czerwińska nad Wisłą Irena Pielat cieszy się radością nieba.

Salezjanie Współpracownicy z Czerwińska nad Wisłą