Warning: A non-numeric value encountered in /ssw_new/templates/as002091free/includes/includes.php on line 78
Ełckie Centrum Lokalne ma nowego Delegata.

Ełckie Centrum Lokalne ma nowego Delegata.

W związku z tym, że ks. dr Tadeusz Jarecki SDB , opiekun i delegat Centrum Lokalnego SSW w Ełku (któremu bardzo serdecznie dziękujemy za dziesięć lat wspólnych działań) od czerwca br. pełni funkcję Inspektora Inspektorii św. Stanisława Kostki w Warszawie, naszym nowym opiekunem i delegatem CL został ks. dr Dariusz Kozłowski SDB ( któremu życzymy wielu owocnych działań) .

Spotkania odbywają się jak zawsze, w drugą niedzielę każdego miesiąca i w ostatnim dniu miesiąca (wspomnienie ks. Jan Bosko). Na pierwszym spotkaniu ustalono kalendarium na bieżący rok.

W dniach 14-15 września 2019 roku, w Kutnie –Woźniakowie, odbył się Kongres Prowincjalny Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników Prowincji Warszawskiej pod hasłem „NASZA DROGA UŚWIĘCENIA”, w którym wzięli udział przedstawiciele CL z Ełku. Wspólnota z Kutna Woźniakowa jak zawsze serdecznie wszystkich przyjęła, za co dziękujemy. Dziękujemy też Prelegentom i Radzie Prowincjalnej za ciekawe konferencje oraz przekazane informacje i oczywiście przede wszystkim za najważniejszą część sobotniego spotkania - Eucharystię, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Henryk Bonkowski - Delegat Prowincjalny SSW.

Joanna Jaczyńska