Warning: A non-numeric value encountered in /ssw_new/templates/as002091free/includes/includes.php on line 78
Grono salezjanów współpracowników w Ełku powiększyło się.

Grono salezjanów współpracowników w Ełku powiększyło się.

8 grudnia 2016 r., w dzień Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, dzień urodzin Oratorium Księdza Bosko, dzień rozpoczynający rekolekcje adwentowe w naszej parafii św. Rafała Kalinowskiego , dwoje aspirantów z Centrum Lokalnego SSW w Ełku złożyło przyrzeczenia. Są to: p. Jadwiga Kuczyńska i p. Jacek Budziński.

Uroczystość odbyła się podczas Eucharystii o godz. 18-ej, pod przewodnictwem ks. Delegata Henryka Bonkowskiego i ks. Dyrektora Tadeusza Jareckiego.
Obecni byli przedstawiciele Rady Prowincjalnej SSW Inspektorii Warszawskiej w osobach: koordynatora prowincjalnego, p. Elżbiety Gawłowskiej i sekretarza, p. Mateusza Waligórskiego .

Pani Elżbieta wręczyła przyjętym osobom legitymacje, pamiątkowe znaczki i Program Życia Apostolskiego.

Po uroczystości przy wspólnym posiłku i w niepowtarzalnej atmosferze świętowaliśmy to ważne wydarzenie w nowej sali naszego oratorium.

Ksiądz Henryk i pani Elżbieta przekazali nam plany formacyjno - apostolskie Inspektorii warszawskiej na rok 2016/2017 uzupełnione nowymi informacjami z Różanegostoku, gdzie „po drodze” zajechali, aby ustalić sprawy związane z Familiadą.

Joanna Jaczyńska